Borbély

OKJ

képzés

Ha szeretnél az első hazai tradicionális, nyugati old school vonalat követő borbélyszalon diákja lenni, akkor a legjobb helyen jársz: tanulj nálunk borbélynak! Képzésünk során nemcsak a szakmai alapokat és mesterfogásokat sajátíthatod el, hanem az igazi barber életérzést is. A többi csak rajtad áll: legyél Te is a barber shopok egyik főszereplője! Kell ennél több? Tanulj a legjobbaktól Budapest egyik legnagyobb és legeredetibb borbély akadémiáján. Szeretettel várunk képzésünkön! Az oktatás a fodrász tanfolyamunktól független, nem épülnek egymásra, ezért párhuzamosan is végezhetők.

Engedélyszám:E-00177/2018
Nyilvántartási szám: E-001777/2018/A002
Borbély szakképesítés:OKJ 5281503
Elméleti és gyakorlati oktatás helyszíne: 1054 Budapest, Bajcsy Zsilinszky út 64.
Következő tanfolyam indul : 2019. Február
A képzéshez szükséges végzettség: érettségi
Vizsgaközpont: Tárnoky Fodrásziskola Engedély száma :E-000421/2014/A004 Kamatmentes részletfizetési lehetõség:
A képzés időtartalma: 8 hónap
A képzés ára: 70 000.- /hó
A tanfolyam összege nem tartalmazza a vizsga díjat.

Külföldi munkavállaláshoz szükséges Europass tanúsítvány igényelhető

Jelentkezni itt a weboldalon keresztül lehet