Fodrász

OKJ

képzés

Ha szeretnél az első hazai tradicionális, nyugati old school vonalat követő borbélyszalon diákja lenni, akkor a legjobb helyen jársz: tanulj nálunk fodrásznak! Ha eddig kerested a helyet, ahol a szakma iránt elhivatott, tapasztalt oktatók várnak, akkor a Barber Shop Budapest Akadémiáját neked találták ki! Kezd az alapoktól és mi garantáljuk, hogy a maximumot hozzuk ki belőled Budapest egyik legnagyobb és legeredetibb borbély szentélyében, ahol a hagyomány és a megújulás egyszerre van jelen. Szeretettel várunk képzésünkön! Az oktatás a borbély tanfolyamunktól független, nem épülnek egymásra, ezért párhuzamosan is végezhetők.

Engedélyszám: E-001777/2018
Nyilvántartási szám: E-001777/2018/A001
Fodrász szakképesítés:OKJ 5481501
Elméleti és gyakorlati oktatás helyszíne: 1054 Budapest, Bajcsy Zsilinszky út 64.
Következő tanfolyam indul: 2019. Február
A képzéshez szükséges végzettség: érettségi
Vizsgaközpont: Tárnoky Fodrásziskola Engedély száma :E-000421/2014/A002
Kamatmentes részletfizetési lehetõség:
A képzés idõtartalma: 12 hónap
Beiratkozáskor fizetendő összeg : 54 000.-
A képzés ára: 54 000.- /hó
A tanfolyam összege nem tartalmazza a vizsga díjat.

Külföldi munkavállaláshoz szükséges Europass tanúsítvány igényelhető

Jelentkezni itt a weboldalon keresztül lehet